Otomatik Bahçe Kapısı - Bahçe Kapısı Motoru - Yana Kayar Bahçe Kapısı - Dairesel Bahçe Kapısı
adora yapi

  Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri


yana kayar kapi
 
dairesel acilir kapi

     Yana Kayar Bahçe Kapı Sistemleri

 

     Kanatlı Bahçe Kapı Sistemleri

Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapıları; fabrika giriş kapıları, evinizdeki veya işyerinizdeki garaj girişlerinde kullanılan kapı sistemleridir. Otomatik yana kayar bahçe kapısı, kumandadan aldığını komut ile dişli üzerinde hareket ederek sağa ve sola doğru kayar kapılardır.

 
Otomatik Kanatlı Bahçe Kapısı, iki ayrı eşit kanattan meydana gelmektedir. Dairesel Bahçe Kapısında kanatlar birbirinden bağımsız olarak hareket ederler. Kumandaya basıldığında iki kanat otomatik olarak açılır ve belli bir süre sonra otomatik olarak kapanırlar.

 


Bahçe Kapısı Motoru

bft motor, nice motor
 

Bahçe Kapısı

AdorA Yapı ve Kapı Teknolojileri olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın ve size çözüm ortağı olmanın heyecanını duymaktayız.

Otomatik Bahçe Kapısı konusunda üretim, satış ve montaj yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz Türkiye'de ve bölgede hizmet sektöründe kaliteli montaj, kaliteli ürünlerimizle müşteri odaklı büyüyen "lider firma" konumuna erişmek ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vermek gibi bir vizyona sahiptir.
 
İletişim & Ulaşım
  Gülbahar Mah. Galata Deresi Cd. No:25/B Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL
  0 212 266 00 65 - 85
  0 212 266 00 05
  info@adoraotomasyon.com
  www.bahce-kapisi.com